Pro horolezecké oddíly

Individuálním členům i celým horooddílům sjednáme společně se členstvím Alpenverein také členství v Českém horolezeckém svazu. Navíc mají členové ČHS nárok na snížené poplatky Alpenvereinu.

Alpenveverein pro členy ČHS – poplatky 2023 - zvýhodněná cena oproti standardním členským poplatkům Alpenvereinu.

cena kategorie členství
1 700 Kč Dospělí 28 - 64 let (A)
1 320 Kč Manžel/ka, partner/ka, senioři, junioři a studenti (B)
720 Kč Děti a mládež do 18 let (C), invalidé (od 50 %)
1 700 Kč Samoživitelé s jedním nebo více nezaopatřenými dětmi (A+C) do 18 let.
3 100 Kč Výhodné rodinné členství (A+B+C) – rodina s jedním a více dětmi do 18 let žijícími ve společné domácnosti.

Členské poplatky ČHS – poplatky 2023

cena kategorie členství
600 Kč Dospělí 26 - 60 let (A)
500 Kč Junioři od 19 do 25 let (B)
100 Kč Děti a mládež do 18 let (C)
zdarma Děti a mládež do 18 let (C), alespoň jeden rodič v ČHS
200 Kč Senioři nad 66 let

Vyřízení členství

• Vyplňte registrační formulář Alpenvereinu vč. kolonky pro členy ČHS.
  • Uhraďte poplatek za Alpenverein i ČHS (on-line anebo prostřednictvím některého z našich kontaktních míst).
  • Po zaplacení obdržíte obratem kartičku Alpenvereinu. Průkaz ČHS rozesílá přímo Horosvaz.
  • Nový člen ČHS si musí na eshopu ČHS vydání členského průkazu vyžádat. Průkaz bude zaslán poštou nebo si jej můžete vyzvednout na sekretariátu ČHS osobně.
  • Oddíloví členové o průkaz ČHS žádají prostřednictvím předsedy svého oddílu!

Alpenverein pro horolezecké oddíly

Na základě smlouvy s Českým horolezeckým svazem opět sjednáváme či prodlužujeme členství v ČHS současně se členstvím v Alpenvereinu. Oddílům poskytujeme kompletní servis při hromadném vyřízení členství, kdy všichni registrovaní členové získají i celou řadu unikátních výhod:

• zvýhodněné poplatky Alpenvereinu pro všechny členy včetně rodinných příslušníků,
  • nákupy lezeckého a outdoorového vybavení u našich partnerů se slevou až 20%,
  • předseda získá prémiový dárek podle počtu nových členů Alpenvereinu.

Provize pro horolezecké oddíly

Oddílům nabízíme možnost uzavřít za oddíl provizní smlouvu, na základě které oddílu vyplatíme provizi za každého plně platícího člena Alpenvereinu. Podmínky řešíme osobním jednáním s předsedou oddílu či jinou, za oddíl pověřenou osobou.