Pojištění pro skialpinisty

Znáte ty fráze o tom, jak „...pojištění kryje léčebné výlohy spojené s provozováním sportů v zahraničí + jako bonus je Vám k dispozici asistentka na telefonu...níže přikládáme výčet podmínek a definici limitů". Tohle a podobné my nenabízíme a nabízet nechceme. Máme rádi svobodu a svobodná rozhodnutí – jsme alpský klub a našim členům nabízíme roční pojistné, které zahrnuje mimo jiné i skialpinismus, jízdu mimo sjezdovky a vůbec jakýkoliv pohyb mimo terén (pojištění pro skialpinisty). Pojištění se platí ročně a kromě jiného platí například i na výlet helikoptéry či vyprošťovací akce. Pojištění Alpenverein (OEAV) je určeno především nadšencům, kteří vědí, že budou na horách trávit více času a pojištění se jim vyplatí. Pokud Vám jízda pouze po upravených sjezdovkách nestačí, pak je pro Vás pojištění Alpenverein (OEAV) jedinečné řešení.