Výhody členství

Klubový časopis Bergauf

Přináší informace o dění v Alpenvereinu, fotografie a články o horách, novinky o trendech ve vybavení pro horolezectví a horské sporty. V Rakousku zasílán zdarma, do zahraničí za 13 EUR. Nyní také na internetu.

Vzdělávání a kurzy

Ať už vás zajímá turistika, horolezectví, skialpnismus či horská kola, v kurzech Alpenverein můžete systematicky pracovat na rozšiřování znalostí pod vedením zkušených instruktorů. BergsteigerschuleAlpinprogram EdelweissAlpský klub Brno

Naši partneři – Vaše výhody

Kromě standardních výhod členství stále roste počet smluvních partnerů, jako jsou podniky cestovního ruchu, soukromé firmy a obchody, u nichž členové AV mohou využívat zvláštní slevy a bonusy.

Tou nejlepší cestou

Edice map Alpenverein obsahuje 67 listů pro letní a zimní podmínky a pokrývá území téměř celých rakouských Alp včetně přilehlého okolí. Většinou v ideálním měřítku 1:25000. Pro členy AV s výraznou slevou. Přehled

Lézt, lézt, lézt…

V zimě anebo i v létě, když zrovna nevyjde počasí pro pobyt ve skalách, můžete navštívit některou z více než stovky umělých stěn provozovaných sekcemi Alpenverein po celém Rakousku.

Na chatách se slevou až 50%

Nejen v Rakousku, ale i dalších zemích včetně Slovenska poskytují mnohé chaty členům Alpenvereinu výraznou slevu na ubytování. Využijte vyhledavač chat.