Novinky pro členy Alpenvereinu

Vážení přiznivci hor, členové Alpenvereinu,
před začátkem letních prázdnin upozorňujeme na změnu v pojistných podmínkách: Tyrol Air Ambulance je nutné volat v případě transportu a nově také při hospitalizaci! Na členských kartách je uvedeno tel.č.: +43(0) 512/224 22. Nově je také k dispozici v českém jazyce originál brožury s pojistnými podmínkami (http://www.oeav.cz/pojisteni) i formuláře pro hlášení pojistných událostí (vyplňovat je je potřeba v německém nebo anglickém jazyce, http://www.oeav.cz/hlaseni-pojistne-udalosti).

Alpenverein – nejlepší pojištění do hor

Využívejte slev a dalších výhod, které vám členství v Alpenvereinu přináší! Tentokrát vás zveme do obchodu VodaHory.cz, kde můžete také jako členové registrovaní u OEAV.CZ uplatit slevu 20 % na základě kupónu ze slevové knížky. Stejně tak můžete pořídit špičkové voděodolné cyklobrašny značky Ortlieb.

Nově půjčujeme také stany

Pro horské výpravy jsou připraveny modely Coleman Monviso (2 nebo 3 osoby), do méně náročných podmínek pak Coleman Tasman (2 os.) a Trailblaser (5 os.). Všechny jsou k dispozici v Brně, Údolní 57. Členové AV-Edelweiss/OEAV.CZ  mají slevu 10 % na půjčovné a 50 % vratnou kauci.

Akce pro nové členy - Alpenverein až na 4 měsíce zdarma!!

Registrujete-li se jako nový člen Alpenvereinu (nikdy jste nebyli členy jakékoli sekce Alpenvereinu), můžete využívat všech výhod členství od 1.9.2014 až do 31.1.2016, tedy až 17 měsíců!  Veškeré výhody (pojištění, slevy na chatách …) i cena členství přitom zůstávají stejné. Registrace nových členů je možná od 1.9.2014.

Horské chaty OeAV - nový provozní řád

Od 1. května 2013 platí nový provozní řád horských chat Alpenvereinu. Českou verzi podmínek a zároveň i výhod pro členy Alpenvereinu si můžete přečíst na tomto odkazu

UPOZORNĚNÍ!

Vážení členové OEAV 2013, chtěli bychom Vás upozornit na chybu, která se stala při administraci ze strany naší sekce Edelweiss Wien. Na adresy nových členů bylo z Vídně zasláno několik dopisů s výzvou na doplatek 13 EUR za členství na rok 2013. Prosíme, neberte tuto výzvu na vědomí! Váš členský příspěvek v rámci akce od 1. září 2012 plně pokrývá náklady na členství i v roce 2013!

Ceny připojištění trvalé invalidity pro rok 2013

Od 1.1.2013 se mění ceny a tarify pojistného plnění pro připojištění na trvalou invaliditu.

150 let od založení Alpevereinu

Historie Alpenvereinu sahá až do roku 1862. Za tu dobu se stal největším horolezeckým svazem v Rakousku a současně významnou organizací s bohatou vzdělávací, kulturní a ekologickou činností. Kulaté výročí tak bude provázet mnoho akcí, které si zaslouží vaši pozornost ».

Využívejte slev a bonusů

Stále rozšiřujeme počet partnerských firem, u kterých mají členové Alpenverein-Edelweiss možnost výhodně nakupovat zboží a služby. Nejnověji: Časopis Montana, Horomateriál, Alpsport, Österreich Institut, Heliasport a další. Aktuální přehled partnerů »