Česká republika | Rakousko | Ubytování

Kromě mnoha standardních výhod členství v rakouském Alpenvereinu (OEAV) jako je komplexní pojistná ochrana, levné ubytování na horských chatách, zážitkové aktivity apod. pro vás vytváříme rozsáhlou síť smluvních partnerů poskytujících řadu dalších bonusů. Jedná se o podniky cestovního ruchu (hotely, penziony, atd.), soukromé firmy a obchody. Všichni tito partneři mají jedno společné – členové Alpenverein-Edelweiss (OEAV) u nich mají zvláštní postavení, jehož efekt se odráží ve slevách a speciálních akcích. Využívejte tedy slevy až 33% na rozmanité zboží a služby! Členství v Alpenverein- Edelweiss (OEAV) se vyplácí! Registrační formulář »

Alpenverein karta ALPENVEREIN - EDELWEISS (OEAV)
Přestože Alpenverein (OEAV) je jen jeden, každá z jeho více než dvou set sekcí žije do určité míry vlastním životem. Proto jsou některé výhody společné pro úplně všechny členy Alpenvereinu a mnohé další platí pouze pro členy konkrétní sekce. Ke které patříte si snadno ověříte na zadní straně členské karty..
V-tour je přímým zástupcem sekce Edelweiss a tak i členové z České republiky mohou v plné šíři využívat jí vyjednaných slev u partnerů nejen v České republice, ale především v Rakousku. Podmínkou je pouze platné členství v sekci Alpenverein-Edelweiss (OEAV) na aktuální rok.
Slevová knížka SLEVOVÁ KNÍŽKA
Každý člen registrovaný od 1.9.2011 od nás automaticky získá slevovou knížku, jež ho opravňuje k čerpání slev ve výší více než 1 000 Kč u partnerů sekce Alpenverein-Edelweiss (OEAV) v České Republice. Noví členové naší sekce navíc obdrží obdobný sešit s bonusy v hodnotě cca 500 Eur u partnerů v Rakousku.